Prodej pozemku pro bydlení, Kozomín, 1002 m2

Kozomín

6 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 31 241 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Kozomíně

Informace k pozemku

Exkluzivně nabízíme naprosto výjimečný, rovinatý a plně zasíťovaný stavební pozemek v prestižní lokalitě na začátku obce Kozomín, s rychlým napojením na dálnici D7 a výbornou dostupností do centra Prahy.
Tato jedinečná nemovitost představuje ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni a komfortu městské infrastruktury. Pozemek je připraven k okamžité realizaci Vašeho vysněného bydlení – veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace) jsou již přivedeny a zkolaudovány.
Lokalita nabízí nadstandardní občanskou vybavenost v bezprostředním okolí. V docházkové vzdálenosti se nachází moderní obchodní centrum s kompletními službami (Billa, Penny Market, McDonald’s a další), což zajišťuje maximální komfort každodenního života.
Pozemek je ideální volbou pro náročného klienta hledajícího exkluzivní místo pro výstavbu rodinného domu v dynamicky se rozvíjející lokalitě s výbornou dostupností do hlavního města.
Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme zajistit ty nejvýhodnější podmínky.

Parametry pozemku

Cena
6 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 3. 2026
Adresa
Kozomín
Plocha pozemku
1002 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Jan Řešátko

Jan Řešátko

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kozomíně?

Podobné nemovitosti