Prodej pozemku pro bydlení, Paceřice, 1630 m2

Paceřice

2 550 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 12 Kč /za měsíc

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Exkluzivní partneři v Paceřicích

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Představujeme vám pozemek o rozloze 1630 m2 – ideální plácek pro váš budoucí domov. Leží na mírně svažitém terénu, což dodá vaší budoucí stavbě šmrnc a nekonečné možnosti pro architektonická kouzla s výhledem na krásnou okolní krajinu.
Elektřina a voda už jsou zavedeny, takže začátek stavby bude hračka! Pro odpadové vody budete potřebovat ČOV, což je dnes běžné a šetrné k přírodě. Podle územního plánu můžete na pozemku postavit rodinný dům s maximální zastavitelností 20 % a celkovým podílem zastavěné a zpevněné plochy do 35 % z celkové rozlohy pozemku. Jinými slovy, máte dostatek prostoru jak pro dům, tak pro velkou zahradu, kde můžete pořádat grilovačky, hrát si s dětmi nebo prostě jen relaxovat.
A teď ta nejlepší část! Pozemek má perfektní lokaci s rychlým dojezdem na R10, takže budete během chvilky v Liberci nebo Praze. Navzdory blízkosti rychlostní komunikace je místo klidné a poskytuje dostatek soukromí pro váš nový a pohodový život.
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci a na to, jak vám pomůžeme splnit váš sen o vlastním domově!

Parametry pozemku

Cena
2 550 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
11. 6. 2024
Adresa
Paceřice
ID
00435
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
1630 m2
Elektřina
230V, 400V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo ERS reality eu

ERS reality eu

Staroměstské náměstí 141/51, Mladá Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Nicol Hrdý

Nicol Hrdý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Paceřicích?

Podobné nemovitosti