Pronájem rodinného domu, Praha - Zbraslav, Strnady, 95 m2

Strnady, Praha 5, Zbraslav

39 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(provizi hradí nájemce)

Exkluzivní partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Informace k domu

Nabízíme k pronájmu krásnou moderní novostavbu na dosah Prahy. Nemovitost je možné využít na bydlení - jako dům o dispozici 3+1, či jako kanceláře společnosti se dvěmi oddělenými místnostmi a centrální místností s kuchyní a koupelnou či jako kombinace již zmíněného.
Hlavním vchodem vejdete do předsíně s vestavěnou skříní. Z předsíně nalevo je samostatný pokoj s dvěmi vestavěnými skříněmi, napravo je centrální obývací pokoj, kuchyň, prostor pro jídelní stůl a koupelna s WC a sprchou. Napravo od obývacího pokoje je pokoj s dalším samostatným WC. Do tohoto pokoje je i samostatný oddělený vstup přes terasu. Půdorys nemovitosti včetně kót rádi zašleme zájemcům
V domě je dostatek úložných prostor, na všech oknech jsou předokenní rolety a budova je napojena na elektronický zabezpečovací systém.

Budova je esteticky zasazena do krajiny a součástí domu je zahrada s terasou. Na pozemku je možné parkovat 2 vozy za automatickými vraty ovládanými přes telefon. V zahradním domku můžete uskladnit vše potřebné pro péči o zahradu.

Celkové náklady na provoz domu jsou 7.000Kč na měsíc a je v nich obsaženo vše (záloha na vodu, elektřinu i internet). Vytápění domu je zajištěno krbovými kamny, elektrokotlem s podlahovým topením.
Pro více informací či zájem o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Pozn. dům nemá vlastní číslo popisné ani evidenční a není možné v něm tedy mít trvale bydliště či sídlo firmy.

Parametry domu

Cena
39 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
provizi hradí nájemce
Aktualizováno
6. 6. 2024
Adresa
Strnady, Praha 5, Zbraslav
ID
60873
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
95 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
472 m2
Plocha zahrady
353 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální elektrické
Komunikace
Betonová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Praze 5?

Podobné nemovitosti