Prodej pozemku pro bydlení, Uherský Brod, 1669 m2 (ID: 1940480)

Uherský Brod

899 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 284 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Uherském Brodu

Informace k pozemku

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představujeme prodej pozemku o celkové výměře 1 669m² v Uherském Brodě. Pozemek se nachází v zahrádkářské osadě "Amerika" v Uherském Brodě a nabízí krásný výhled. Pozemek je tvaru obdélníku o délce cca 115m a šíři pozemku od 14m až do 15,5m. K pozemku se přijíždí lesní / polní cestou v horní části pozemku.

V platném a schváleném územním plánu ze dne 22.11.2023 se pozemek nachází v lokalitě RZ (332) - plochy individuální rekreace - zahrádkářské osady - s využitím pozemku pro stavbu pro individuální rekreaci (chatu) se zastavěnou plochou až 80m².
 Případná stavba může býti o rozměrech např. 8m x 10m / s ohledem na šíři pozemku.

Máte zájem o detailní informace k tomuto pozemku? V tom případě vyplňte poptávkový formulář v dolní části inzerátu a do 30 minut obdržíte detailní dokumenty k elektřině, hydrogeologickému průzkumu, územnímu plánu, zaměření geodetem a dalším dokumentům pro zájemce o nemovitost, které nejsou součástí veřejné prezentace.

Voda: možnostmi jsou vrt / studna - byl vytvořen hydrogeologický průzkum a studie k možnosti vrtu na pozemku (bude předáno při prodeji včetně kontaktu na společnost). 

Elektřina: byla dokončena přípojka elektřiny, přičemž se elektrická kaplička nachází na hranici prodávaného pozemku (což uvidíte také na fotografiích).
 
Maximální zastavitelnost stanovena dle aktuálního územního plánu ve výši 8%, přičemž nesmí překročit plochu 80m² pro stavbu hlavní (stavby do 16m² lze realizovat bez ohledu na velikost parcely). U tohoto pozemku by bylo možné díky celkové ploše umístit stavbu s maximální povolenou plochou 80m². 
 
Soupis informací ze schváleného územního plánu:
 Hlavní využití: individuální rekreace v plochách zahrádkářských osad a soustředění zahrádkářských chat.
Výšková regulace: maximálně 1 nadzemní podlaží s možností podsklepení a podkroví

Orientační GPS souřadnice horní části pozemku 49.0397061N, 17.6344633E.

Zaujala Vás toto nabídka a máte zájem o bližší informace, nebo rovnou o prohlídku? V obou případech mě prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře v dolní části inzerátu. Do 30 minut obdržíte odpověď s veškerými informacemi na e-mail, který uvedete. Pokud Vám e-mail nepřišel, podívejte se do nevyžádané pošty.

Parametry pozemku

Cena
899 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 5. 2024
Adresa
Uherský Brod
ID
J10078
Plocha užitná
1669 m2
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1669 m2
Elektřina
230V
Komunikace
Neupravená

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Martin Hladílek

Martin Hladílek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Uherském Brodu?

Podobné nemovitosti