Prodej zemědělské půdy, Libeř, 17231 m2 (ID: 1938293)

Libeř

2 567 419 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 236 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Libeři

Úklidové služby

Informace k pozemku

V katastrálním území Libeň u Libeře v okrese Praha-západ nabízím k prodeji pozemek lukrativní zemědělský pozemek.

Jedná se o parcelu číslo 212/33 zapsanou na LV 95. Její výměra je 17 231 m2. Tato orná půda je k dispozici na prodej jako celek a je ideální pro zemědělské podniky a investory, kteří hledají příležitost v této oblasti.
Pozemek je situován v blízkosti hlavního města Prahy a je vhodný pro investiční záměr s velkým potenciálem. Zároveň leží u obcení komunikace, takže je dobře dostupný.

Vaše investice do této zemědělské půdy umožňuje zvýšit produkci a rozšířit rozsah pěstovaných plodin nebo chovu zvířat. Nabízí také příležitost pro diverzifikaci vašeho zemědělského podnikání.

Pro více informací o tomto pozemku mne kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.

Parametry pozemku

Cena
2 567 419 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 5. 2024
Adresa
Libeř
ID
6084
Plocha nemovitosti
17231 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Barbora Škrinárová

Barbora Škrinárová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Libeři?

Podobné nemovitosti