Prodej pozemku pro bydlení, Loděnice, 481 m2

Loděnice

3 480 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 585 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Loděnici

Podlahy

Úklidové služby

Informace k pozemku

Stavební pozemek o velikosti 481m2 v Loděnici u Berouna. Možno postavit rodinný dům až o třech bytových jednotkách. Ke každé jednotce je potřeba počítat s jedním parkovacím stáním, na která je na pozemku prostor. Pozemek je na terasovitém terénu (břidlice), proto se hodí k výstavbě s respektem k tomuto členění a tím krásnými výhledy, případně s terénními úpravami.
Veškeré inženýrské sítě jsou v přilehlé komunikaci, elektřina přivedena.
Nemovitost se nachází v širším centru obce, v klidné slepé ulici, necelých 300m od velkého zaměstnavatele GZ media, který je světovou jedničkou ve výrobě gramofonových desek. V okolí jsou mnohé další pracovní příležitosti a vynikající spojení do vedlejšího Berouna nebo do Prahy (10 minut autem po dálnici).
Doporučujeme prohlídku nebo rádi poskytneme více informací po telefonu.

Parametry pozemku

Cena
3 480 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 5. 2024
Adresa
Loděnice
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
481 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Nikola Axamitová

Nikola Axamitová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Loděnici (okr. Beroun)?

Podobné nemovitosti