Pronájem vily, Kácov, 129 m2

Kácov

Rezervováno
49 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Kácově

Úklidové služby

Informace k domu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak byste rádi zakončili náročný pracovní den?
Možná sníte o odpočinku v oáze klidu a komfortu.
Představte si, že sedáte do auta, unaveni po dlouhém dni plném shonu a stresu. Po necelé hodině jízdy z Prahy jste najednou v úplně jiném světě. Víte, že jste blízko cíle.

Vítá vás vila na Kácově. Místo, kde se setkává harmonie přírody s vášní pro golf, wellness a zážitkové gurmánství.
A teď si představte, že tato nádherná luxusní vila je vaším domovem plným inspirace na následující dny, týdny či měsíce. Vila je součástí renomovaného golfového hřiště, které každoročně hostí golfisty z celého světa.

Po dlouhém dni v práci si zasloužíte to nejlepší. Vila nabízí prostorné pokoje, moderní vybavení a venkovní terasu s výhledem na okolní přírodu. Po náročné hře na golfovém hřišti si můžete navíc odpočinout ve vyhlášeném přilehlém SPA a zrelaxovat ve vířivce, bazénu nebo sauně, zatímco vaše mysl a tělo se připravují na další životní kroky. Na své si však přijdou i milovníci tvůrčí práce. Vila je ideálním místem rovněž pro setkání s obchodními partnery.

Není čas čekat. Splňtě si svůj sen a začněte žít život, který si zasloužíte. Tady a teď. Tento životní styl v oáze luxusu a relaxace může být Váš.

Zaujala Vás tato představa? Kontaktuje nás ještě dnes.

Parametry domu

Stav
Rezervováno
Cena
49 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Kácov
ID
0330-NP00089
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
162 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
129 m2
Plocha nemovitosti
972 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Petr Kubačka, MBA

Petr Kubačka, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu vil v Kácově?