Pronájem restaurace, Chomutov, 28. října, 120 m2

28. října, Chomutov

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Chomutově

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Komerční prostor k pronájmu v širším centru Chomutova se nachází na rohu ulic Školní a 28.října. Vchod je řešen z frekventované ulice Školní spolu s velkou výlohou. Vlastní prostory se nacházejí v suterénu budovy, kam se schází po širokém kovovém schodišti, hned za vchodovými dveřmi. Celková užitná plocha činí 120m2 z čehož hlavní místnost, zaujímá plochu 89m2. Tyto prostory jsou kolaudovány jako bar a herna a k těmto účelům byly pronajímány posledních několik let. Jde tedy o místo se zavedenou klientelou. Další prostory jsou pak toalety, zázemí pro personál a vstupní hala. Hlavní místnost je vybavena stoly a lavicemi z masivního dřeva. U vstupu je řešen bar, který si nový nájemník může upravit dle vlastních potřeb. Ve vstupní hale je umístěný také jeden stůl.
Předešlý nájemce měl vyřešený jak televizní signál, tak internet.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Měsíční nájem činí 8.000,-Kč plus zálohy na vodu. Požadována je kauce ve výši dvou nájmů. Provize RK je 9.680,- Kč. Nájemník si řeší dodávky plynu a elektřiny sám.
Jde o nestandardní prostory v dobré lokalitě, doporučuji osobní prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
8 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 5. 2024
Adresa
28. října, Chomutov
ID
0032-NP08349
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
120 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX 4 you

náměstí 1. Máje 95/25, Chomutov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Zuzana Šílená, DiS.

Zuzana Šílená, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu restaurací v Chomutově?

Podobné nemovitosti