Prodej obchodního prostoru, Javorník, Polská, 100 m2

Polská, Javorník

2 590 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 343 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Javorníku

Informace k nemovitosti

Uvažujete o otevření provozovny spolu s bydlením na jednom místě s možností rekonstrukce dle svých představ? Pak právě pro vás máme nemovitost v centru městečka Javorník v okrese Jeseník.

Přízemí donedávna sloužilo jako farmářská prodejna masa a uzenin s veškerým potřebným příslušenstvím, v současné době je neobsazená. Provozovna je kompletně vybavená, vybavení lze po dohodě odkoupit. V zadní části budovy se nachází místo buď na další rozšíření stávajícího provozu, nebo přímo pro prostor nový.

Ve 2. NP se nachází byt o dispozici 3+1 o velikosti přes 100 m2, který je aktuálně pronajatý. Nájemní smlouvu lze po dohodě prodloužit nebo ukončit. Ve 2.NP a na půdě lze dobudovat další obytné prostory dle potřeb a záměru investora.

Vytápění je zajištěno prostřednictvím plynových lokálních topidel (wafky). Dům je připojen na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu. Patří k němu zahrada za domem s vedlejší stavbou, která je k demolici.

Parkování je zajištěno před domem na ulici nebo přímo na javornickém náměstí, jehož součástí je i prodávaná nemovitost, jejíž historie sahá do 19. století a v minulosti sloužila mj. jako drogerie.

V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost a krásný zámek Jánský Vrch, který je vzdálený cca 10 minut chůzí, další zajímavé letní i zimní turistické cíle. Volejte a domluvte si termín prohlídky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100346.

Parametry nemovitosti

Cena
2 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 5. 2024
Adresa
Polská, Javorník
ID
N100346
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
100 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Mgr. Veronika Chládková

Mgr. Veronika Chládková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Javorníku (okr. Jeseník)?

Podobné nemovitosti