Prodej obchodního prostoru, Svitavy, Kapitána Jaroše, 1281 m2

Kapitána Jaroše, Svitavy - Lány

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Svitavách

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji budovu bývalé prodejny Lidl s přilehými pozemky včetně parkoviště, nyní v užívání provozovatele sítě prodejen HECHT. Nemovitosti se nachází v rezidenční části města s 5.500 obyvateli v okruhu 1 km, u hlavního dopravního průtahu městem s frekvencí 12.200 vozidel/den. Dle územního plánu se nemovitosti nachází v plochách občanského vybavení - komerční zařízení plošně rozsáhlá - OK.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro další informace. Tato nabídka je pouze výzvou k zahájení jednání o uzavření smlouvy a nikoliv návrhem na uzavření smlouvy ve smyslu § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Kapitána Jaroše, Svitavy - Lány
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
1281 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Rušná část obce

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Lukáš Raclavský

Lukáš Raclavský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Svitavách?

Podobné nemovitosti