Vykupy nemovitosti banner

Pronájem chaty, Boskovice, 825 m2

Boskovice

4 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Boskovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Nabízím pronájem chaty s rovinatou zahradou v zahrádkářské lokalitě na okraji Boskovic v blízkosti krásné přírody.

Jedná se o podsklepenou, dřevěnou chatu s podkrovým pro spaní. V chatě je rozvedena elektřina, obecní vodovod je přiveden před chatu a dále je možnost využívat společnou studnu na zalévání zahrádky. Součástí pronájmu je kolna a skleník.
Na zahradě jsou ovocné stromy, keře a možnost pěstování zeleniny. Příjezd k chatě se zahradou je zajištěn po obecní přístupové cestě.

Výše nájmu činí 4.000,- Kč / měsíc + energie 300,-Kč. Pronajímatel požaduje kauci/jistotu ve výši 3.000, - Kč + provize RK.

Město Boskovice má velmi dobrou občanskou vybavenost. Dále jsou ve městě obecní úřad, okresní nemocnice, MHD a nákupní centrum.

V Boskovicích také najdete koupaliště, krytý bazén, fotbalový stadion, zimní stadion, 2 x saunu, kino, letní kino, zámek a hrad. Velké sportovní a kulturní vyžití.
Výše uvedená cena neobsahuje provizi makléře.

Zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

Parametry domu

Cena
4 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 5. 2023
Adresa
Boskovice
ID
23010550
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
825 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
807 m2
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 18 lidí

Prodejce

Lenka Oujeská Veselá

Lenka Oujeská Veselá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu chat v Boskovicích?