Prodej chaty, Ondřejov - Turkovice, 143 m2

Ondřejov, Turkovice

1 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 055 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Ondřejově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

K prodeji nabízíme trojpodlažní celodřevěnou chatu s podezdívkou v půvabné krajině Josefa Lady, vzdálené pouze 1 km od jeho rodných Hrusic.

Částečně podsklepená, montovaná dřevěná chata s ocelovou konstrukcí, sedlovou střechou a vlastní zahradou. Objekt je určen k celkové rekonstrukci, výhodou může být, že lze začít s rekonstrukcí bez žádosti Stavebního úřadu o povolení na „novou stavbu“. Chata je součástí rezidentní lokality, kde je celkem cca 8 chat, některé z nich slouží k trvalému bydlení. Dle územního plánu obce Ondřejov spadá parcela pod „bydlení“ nikoliv pro pouhou rekreaci. Parkování je možné na pozemku pod vlastním oplocením. Na pozemku se dále nachází vlastní studna (voda ani odpad není sveden do objektu), vzrostlé ovocné stromy, zahradní domek (kůlna 2x3m), vodní nádrž (původně sloužila jako „jezírko/bazén“), u které bylo dříve posezení a využívalo se jako terasa k chalupě. Mezi nosnými sloupy chalupy jsou zbudovány betonové truhlíky na bylinky. Další záhony jsou situovány v západní části pozemku.

Dispozice: 1. PP – sklep, vstup z venku nebo z přízemí domu podlahou, (cca 28m2). 1. NP – vstup do prostorné chodby, kde je možné příležitostní spaní; dále je zde vstup do obývacího pokoje spojeného s kuchyní (smaltovaná kuchyňská kamna, plynový vařič, bez zavedené vody a odpadu), který je prosvětlen díky oknům po celé severozápadní a části východní stěny domu; v přízemí je vstup na suchou toaletu; schodiště do 1. patra; (cca 37m2). 2. NP – první patro nabízí celkem 4 pokoje z toho jeden je vybaven koupelnou (vana, umyvadlo, lázeňský kotel, bez zavedené vody a odpadu); (cca 46m2). 3. NP – ve druhém patře chalupy je prostorná ložnice s lodžií a výhledem na zahradu a okolí, po levé a pravé straně ložnice jsou dále úložné prostory pod štítem střechy. Dům má dva komíny, vytápění na tuhá paliva – kamna Petry. Celkově je pozemek oplocen se vstupem přes vjezdovou bránu, branku.

Necelých 200m od chalupy je autobusová zastávka BUS linka 490 a 651 s dalším napojením na navazující spoje v Senohrabech (vlakové nádraží); v Ondřejově, kde spoje navazují na Struhařov, Říčany (vlakové nádraží), Prahu 4 – st. Háje, kde lze přestoupit na MHD či metro linku C s dalším napojením spojů. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) nebyl zhotoven, proto je uvedena nejhorší náročnost = třída „G“. Pro více informací nebo prohlídku volejte makléře.

Parametry domu

Cena
1 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 5. 2023
Adresa
Ondřejov, Turkovice
ID
N00014
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
143 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Samota
Plocha budovy
39 m2
Plocha nemovitosti
480 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
1 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Voda
Místní zdroj
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Žaneta Paseková

Žaneta Paseková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Ondřejově (okr. Praha-východ)?

Podobné nemovitosti