Pronájem bytu 2+1, Havířov - Město, Edisonova, 54 m2

Edisonova, Havířov, Město

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 3020, kauce 16000)

Exkluzivní partneři v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k bytu

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Edisonova 526/13, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází přímo v centru města v krásné cihlové zástavbě kousek od promenády na nábřeží, kde si po práci můžete odpočinout v přírodě. Pro děti je kousek centrální dětské hřiště, základní i mateřská škola. Kousek od domu se nachází nespočet výborných kaváren, restaurací a zmrzlináren . Přímo na náměstí se můžete setkat s přáteli a v době nějakých slavností si zde můžete poslechnout i nějakou skvělou muziku. Internet a kabelová televize PODA za zvýhodněných podmínek. Velmi se s Vámi těším na prohlídku!

Parametry bytu

Cena
8 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 3020, kauce 16000
Aktualizováno
2. 6. 2023
Adresa
Edisonova, Havířov, Město
ID
F2350697
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
54 m2
Patro
5. z 5
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Lenka Sendžová

Lenka Sendžová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově?

Podobné nemovitosti