Prodej komerční nemovitosti, Dešná - Dančovice, 591 m2

Dešná, Dančovice

59 000 Kč HYPOTÉKA od 281 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Exkluzivní partneři v Dešné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej pozemku Dančovice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 591 m² nedaleko Dančovic, které jsou částí obce Dešná v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Dančovice se nachází nedaleko hranic s Rakouskem v jihozápadní části Moravy. Pozemek je dle katastru nemovitostí evidován jako trvalý travní porost a nachází se v stávající ploše technické vybavenosti. V blízkosti se nachází vodní plocha Dešná, která je vhodná k rekreaci či rybolovu. Dančovice jsou i názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace poskytnuté prodávajícím jsou považovány za platné, ale nejsou zaručené a měly by být nezávisle ověřeny. Neposkytují se žádné záruky ani prohlášení jakéhokoli druhu.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
9. 5. 2023
Adresa
Dešná, Dančovice
ID
4524
Plocha nemovitosti
591 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Veronika Kůrková

Veronika Kůrková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Dešné (okr. Jindřichův Hradec)?

Podobné nemovitosti