Prodej komerční nemovitosti, Brumovice, 15626 m2

Brumovice

1 099 000 Kč HYPOTÉKA od 5 238 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Exkluzivní partneři v Brumovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Pozemek Úblo

U obce Pocheň, okres Opava, nabízíme k prodeji slunný pozemek o výměře 15 626 m². Pozemek je dle katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a dle platného územního plánu se nachází v ploše zemědělské, která umožňuje za určitých podmínek postavit zemědělskou stavbu do 300 m². Pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti osady Úblo a je přístupný po úzké nezpevněné komunikaci. Osada Úblo je místní částí obce Brumovice a leží západním směrem od obce. Severovýchodním směrem nedaleko Úbla se rozprostírá vodní nádrž Pocheň. Úblo je také název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
1 099 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Brumovice
ID
3520
Plocha nemovitosti
15626 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Karolína Kunzlová

Karolína Kunzlová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Brumovicích?

Podobné nemovitosti