Fingo banner

Pronájem bytu 2+1, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, SNP, 62 m2

SNP, Ústí nad Labem-centrum

12 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k bytu

Pronájem bytu 2+1, 62 m², Ústí nad Labem, ul. SNP

Dvakrát měř, jednou řež. Tímhle příslovím se jistě řídili i majitelé tohoto nově zrekonstruovaného bytu 2+1 v pátém patře s lodžií, který se nachází v žádané lokalitě blízko centra města Ústí n. L. Světlé odstíny barev v kuchyni, koupelně, ale též v ložnici dávají místnostem více světla, jasu, prostoru, ale hlavně elegantní jednoduchost a v jednoduchosti je krása. Přírodní barvy dřeva, zvolené hned ve vstupní hale, naopak dodávají celému bytu potřebný kontrast a dokonalý soulad teplých a studených odstínů. Při vstupu do bytu na vás okamžitě dýchne teplo domova, klid a pohoda. Vstupní prostor je plně vybavený a nemusíte řešit, kam odložit boty či kabát. Nemusíte mít obavy ani o dostupnost služeb, jsou zde vyhlášené školy, školky, obchod, atd. A co není před či za domem, dojdete pěšky do centra města, kde najdete vše, co vám chybí ke štěstí. Nájemné je včetně záloh na vodu a teplo (2.130,-Kč). Elektřinu si přepíše nájemce na sebe. Provize RK 12.500,-Kč, kauce 25 000,-Kč.

Parametry bytu

Cena
12 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 1. 2023
Adresa
SNP, Ústí nad Labem-centrum
ID
823492
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
62 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Lodžie

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Tomáš Krsek

Tomáš Krsek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ústí nad Labem?

Podobné nemovitosti