Prodej garáže, Šlapanice, Dlouhá, 18 m2

Dlouhá, Šlapanice

620 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 955 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Šlapanicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme prodej zděné garáže v osobním vlastnictví v k.ú. Šlapanice, ul. Dlouhá. Jedná se o řadovou garáž v dobrém stavu o výměře 18 m2. Pozemek pod garáží je v osobním vlastnictví, stejně tak jako pozemek před garáží o výměře 19m2. Do garáže není zavedena elektřina. Bližší informace v RK. Prohlídky po domluvě.

Parametry nemovitosti

Cena
620 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 2. 2023
Adresa
Dlouhá, Šlapanice
ID
N/RSB/19788/22
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
18 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Plocha nemovitosti
18 m2
Doprava
Silnice, MHD
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Petra Goliášová

Petra Goliášová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Šlapanicích?

Podobné nemovitosti