Prodej rodinného domu, Čerčany, Příčná, 266 m2

Příčná, Čerčany

11 380 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 54 234 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců bude hlavním kritériem výběru výše nabídnuté ceny.)

Exkluzivní partneři v Čerčanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Prodej rodinného domu v Čerčanech, ul. Příčná

Nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě obce Čerčany o stávající dispozici 7+kk a užitné ploše cca 266 m² včetně sklepa a půdy. Hlavní dominantou pozemku s celkovou výměrou 1037 m² je kromě samotného domu také profesionálně udržovaná zahrada s vlastním vinohradem a subtropickým skleníkem s roční produkcí ca 60 kg citrusů. Naleznete zde také samostatně stojící garáž. Cihlový dům z roku 1936 je možné užívat také jako dvougenerační se samostatnou jednotkou 4+kk v přízemí a 3+kk v prvním patře s možností dalšího rozšíření půdní vestavbou. Celý dům je podsklepen, vytápění zajišťuje kombinovaný kotel s automatickým zásobníkem na pelety a kromě obecního vodovodu je napojen také na vlastní kopanou studnu s vydatným pramenem kvalitní pitné vody. Dům v uplynulých letech prošel celou řadou úprav, včetně nedávné výměny oken za plastová s izolačními trojskly. Skvělá lokalita s veškerou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením do Prahy vlakem PID. V případě zájmu nás kontaktujte!

Parametry domu

Cena
11 380 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců bude hlavním kritériem výběru výše nabídnuté ceny.
Aktualizováno
13. 1. 2023
Adresa
Příčná, Čerčany
ID
810951
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
266 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1037 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Jiří Šála

Jiří Šála

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Čerčanech?

Podobné nemovitosti