Fingo banner

Prodej obchodního prostoru, Ústí nad Labem, 17. listopadu, 326 m2

17. listopadu, Ústí nad Labem - Bukov

3 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 19 015 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Zcela výjimečná nabídka komerčního objektu s pozemkem na velmi atraktivním místě, přímo v hustě obydlené vyhledávané ústecké rezidenční čtvrti, na přelomu částí Bukova a Všebořic.

Jedná se o původní obchod s potravinami postavený v devadesátých letech, jehož součástí je i pozemek o výměře 326 m2. Celá plocha je komerčně využitelná. Stávající zastavěná plocha činí cca 60 m2, plochu o rozměru 6 x 9,5 m tvoří parkovací místa pro tři automobily a zbývající část čeká na využití.

Už ta skutečnost, že můžete být vlastníkem parkovacích míst na sídlišti s permanentně přeplněnou parkovací kapacitou, navíc s elektrickou přípojkou, dává této nemovitosti netušené možnosti. Tím hlavním je zde ale samozřejmě obchodní prostor, v jehož bezprostřední blízkosti denně projdou stovky lidí a projede spousta aut. K tomu přičtu přilehlý rovinatý pozemek a každý, kdo má jen trochu kreativního obchodního ducha, musí z tohoto místa vytvořit stroj na peníze, ať už z vlastního podnikání, nebo z pasivního příjmu z pronájmu.

Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod i kanalizaci. Vytápění zajišťuje kombinace sálavých stropních panelů a tepelného čerpadla vzduch – vzduch.

Obdobné nabídky se na trhu nevyskytují. Jedná se o jednu z nejsmysluplnějších investičních příležitostí, se kterou jsem se v posledních měsících setkal.

Průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán později, proto je dočasně uvedena třída G.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

Parametry nemovitosti

Cena
3 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 1. 2023
Adresa
17. listopadu, Ústí nad Labem - Bukov
ID
422
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
326 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi

Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Ústí nad Labem?

Podobné nemovitosti