Pronájem garáže, Sokolov, Truhlářská, 140 m2

Truhlářská, Sokolov

30 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bez DPH)

Exkluzivní partneři v Sokolově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k nemovitosti

Společnost Marent Reality Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu tyto zajímavé dílenské prostory vhodné k Vašemu podnikání. Ideální místo pro zřízení zámečnické dílny, autoservisu, pneuservisu, čištění interiérů vozidel, truhlárny či drobné výroby.
Dílna má rozměr 25,5 x 5,5 m (140m2) a je osazena sekčními vraty. K dílně také náleží kancelářské prostory, šatna a sociální zázemí pro zaměstnance. V ceně pronájmu je navíc také přilehlá menší nezastavěná plocha (dvůr) o výměře 200m2, kterou lze rovněž využít jako sladovací prostory, rozšíření výrobních prostorů či uzavřené místo pro parkování vozidel.
Po technické stránce je budova v pořádku vč. vytápění celé budovy, které zajišťuje plynový kotel s rozvody ústředního topení. Rozvody elektřiny 230V i 380V, vody a kanalizace jsou samozřejmostí. Zpevněné plochy v okolí nemovitosti umožnují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD Sokolov, jejichž zastávky jsou vzdáleny 150 m od nabízené nemovitosti.
Neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a zajistí prohlídku nemovitosti. Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i jiné zajímavé nemovitosti, podobného druhu.

Parametry nemovitosti

Cena
30 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
bez DPH
Aktualizováno
7. 11. 2022
Adresa
Truhlářská, Sokolov
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
140 m2
Typ objektu
Přízemní
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Bc. Roman Štěrba, DiS.

Bc. Roman Štěrba, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Sokolově?

Podobné nemovitosti