Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Planá, 9915 m2

Planá

1 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(výše nájemného dohodou)

Exkluzivní partneři v Plané

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu cca hektarový pozemek, který se nachází u sjezdu z E55 směr Křemže. Pozemek je rovinatý, majitel ho v tuto chvíli upravuje tak, že cca 2000 m2 by mělo být zpevněno a zbytek zůstane nezpevněný, nicméně o zpevnění jeho další části je možné jednat. Vjezd na pozemek je široký 6 m, takže příjezd kamionů je bezproblémový. Ideální využití pozemku v souladu s územním plánem je parkovací a odstavná plocha. Pozemek není zasíťovaný, ale v jeho bezprostřední blízkosti vedou veškeré inženýrské sítě a po dohodě s majitelem je možné napojení na ně řešit. Preferovaný je dlouhodobý nájemní vztah. Výši nájemného nabídněte.

Parametry pozemku

Cena
1 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
výše nájemného dohodou
Aktualizováno
25. 10. 2022
Adresa
Planá
ID
2022-10-23
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Rušná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
9915 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Lubor Myšák

Lubor Myšák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Plané?