Prodej zemědělské půdy, Hradec Králové, Náchodská, 39800 m2

Náchodská, Hradec Králové

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v kanceláři)

Exkluzivní partneři v Hradci Králové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku o výměře 39 800m² v okrajové části Hradce Králové, část Plotiště nad Labem. Jedná se o soubor pozemků v bezprostřední blízkosti dálničního sjezdu v Hradci Králové. Pozemek je rovinatý a přístupný z veřejné komunikace ze dvou stran, v katastru je veden jako orní půda. Nachází se na okraji průmyslové zóny, mezi ulicemi Koutníková a Náchodská, což do budoucna skýta další možnost využití. Pro více informací neváhejte nás kontaktovat. Ev. číslo: 24640.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v kanceláři
Aktualizováno
11. 9. 2022
Adresa
Náchodská, Hradec Králové
ID
24640
Plocha nemovitosti
39800 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Ing. Róbert Záboj

Ing. Róbert Záboj

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti