Prodej chaty, Žandov - Heřmanice, 70 m2

Žandov, Heřmanice

1 650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 863 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Žandově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Informace k domu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chaty na krásném a klidném místě ve vesnici Heřmanice, která je místní částí města Žandova v okrese Česká Lípa v Libereckém kraji. Chata je určena ke kompletní rekonstrukci nebo k výstavbě nové chaty. Chata je kombinovaně zděná a roubená se sedlovou střechou, která je pokrytá eternitem. Chata stojí na vlastním pozemku o celkové ploše 1230 m², kde jsou vzrostlé ovocné i jehličnaté stromy. Zahrada je mírně svažitá, na některých místech podmáčená, ale toto lze jednoduše odstranit. Za hranicí pozemku protéká Valteřický potok a město tam udělalo nové koryto. Přes toto koryto je možné na vlastní náklady vybudovat most, po kterém by se majitel dostal přímo k chatě. Jinak lze parkovat na městském pozemku cca 15 metrů od chaty.
Chata má svoje číslo popisné, elektřina je zavedena do chaty a má platnou projektovou dokumentaci na přípojku vody.
Rádi a zdarma Vám zajistíme výhodný hypoteční úvěr. Pro více informací kontaktujte makléře. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně. Ev. číslo: 640593.

Parametry domu

Cena
1 650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 9. 2022
Adresa
Žandov, Heřmanice
ID
641207
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
70 m2
Plocha nemovitosti
1230 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
111 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Jana Humlová, DiS.

Jana Humlová, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Žandově?

Podobné nemovitosti