Prodej pozemku pro bydlení, Kunice, Jedlová, 1497 m2

Jedlová, Kunice, Dolní Lomnice

7 999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 38 121 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Kunicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jakub Pecha, Daniel Hloušek s.r.o

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 1497 m². Pozemek se nachází v Dolní Lomnici uprostřed lesů a z místa se vám nabídne neopakovatelný výhled na Posázavskou pahorkatinu s možností snadného přístupu do okolních lesů.
Jde o krásné místo vzdálené do 20 ti minut z Prahy vedle Kunice, 3 km od Velkých Popovic.
Pozemek se nachází se v mírném jihovýchodním svahu chráněném lesy ze severní a západní strany, díky nímž nebude možné do budoucna navrhovat žádnou další výstavbu. Kompletní inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, vysokorychlostní internet - vše přímo na pozemku), obslužná komunikace, veřejné osvětlení.
Dopravní dostupnost urychluje snadný nájezd na D1 i Pražský okruh.
Obec Dolní Lomnice je součástí obce Kunice a v okolí najdeme mnoho možností turistiky, cyklistky i dalších aktivit. V Kunicích známý zámek Berchtold, kde jsou různé atrakce a sportoviště a oblast Posázaví je také dobře dostupná.
Na okolních pozemcích jsou již postaveny nové domy, neočekáváme tedy žádné potíže při povolení stavby Vašeho nového domu. Ev. číslo: 24598.

Parametry pozemku

Cena
7 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 9. 2022
Adresa
Jedlová, Kunice, Dolní Lomnice
ID
24598
Plocha nemovitosti
1497 m2
Plyn
Plynovod
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Martin Kubík

Martin Kubík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kunicích?

Podobné nemovitosti