Prodej komerční nemovitosti, Stonařov, 300 m2

Stonařov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Stonařově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej areálu ke komerčnímu využití v obci Stonařov, okr. Jihlava

Nabízíme k prodeji komerční objekt zavedené autodílny pro osobní a nákladní vozidla v obci Stonařov, který se nachází u velmi frekventované silnice E59 mezi Jihlavou a Znojmem. Celková plocha areálu včetně pozemků je 2954 m², zastavěná plocha budovy, která byla dokončena v roce 2020 je 335 m². Zdivo budovy je z pórobetonových tvárnic. Budova je rozdělena na čtyři samostatné dílny (garáže) o dispozičním prostoru 65 – 95 m² a výškou zatepleného stropu přes 5 m, jedná se tedy o ideální podmínky pro manipulaci. Okna budovy jsou plastová, vjezd do každé dílny je zajištěn výsuvnými vraty s pohonem. Dva vjezdy do budovy disponují výškou 3,5 m a šířkou 4 m a dva další vjezdy mají výšku 3 m a šířku 2,9 m. Součástí první garáže je administrativní a sociální zázemí, šatna. K dispozici jsou čtyři dvousloupové zvedáky s kapacitou 3500 – 4000 Kg. Podlaha uvnitř budovy je z kvalitního leštěného betonu, vytápění zajišťuje elektrokotel s rozvody do každé dílny. Do budovy je zavedený elektrický proud 230/400 V, připojení k internetu. Přípojky k obecnímu vodovodnímu řadu a kanalizaci jsou připraveny, plyn na hranici pozemku. Manipulační plocha před budovou je asfaltová, ostatní plocha je zpevněná štěrkem. Na pozemku jsou k dispozici skladovací prostory, příjezd do areálu je zajištěn po obecní komunikaci. Dle územního plánu obce, jsou pozemky tohoto celku určeny ke komerční zástavbě menších až středních zařízení. Areál je možné využít i pro jiné účely, pokud hledáte zajímavý prostor pro podnikání či dobrou investici za účelem pronájmu, jedná se o správnou volbu.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 9. 2022
Adresa
Stonařov
ID
939/RZ/9
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
300 m2
Plocha budovy
335 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Lukáš Opolcer

Lukáš Opolcer

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Stonařově?

Podobné nemovitosti