Fingo banner

Prodej chaty, Chomutov, 400 m2

Chomutov

499 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 378 Kč /za měsíc

(výrazná sleva)

Exkluzivní partneři v Chomutově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k domu

Prodej chaty se zahradou, 400 m², Chomutov-Zátiší

Prodej chaty se zahradou o celkové výměře 400 m2 v zahrádkářské kolonii Zátiší na okraji města Chomutov. Chata stojí na pronajatém pozemku, je dřevěná cca 7m2, vedle chaty je malý foliovník a naproti je další větší, za chatou je dřevěná kůlna na nářadí, sudy na vodu a udírna. Na pozemku je sezónní pitná voda z veřejného vodovodu a vrt s ručním čerpadlem, tedy i celoroční voda. Na zahradě jsou ovocné stromy – třešně, jabloně, slíva, keře rybízu, angreštu a malin, vinná réva a část zahrady je využívána na záhonky. Součástí prodeje je i veškeré nářadí potřebné k obhospodařování zahrádky a benzínová sekačka. Pozemek je pronajatý od města Chomutov za částku 940,- Kč/rok. Celá kolonie je oplocená a uzamčená. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu. Zahrada leží v klidné lokalitě vhodné k odpočinku.

Parametry domu

Cena
499 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
výrazná sleva
Aktualizováno
15. 9. 2022
Adresa
Chomutov
ID
810322
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
400 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
400 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 27 lidí

Prodejce

Ivana Sychrová

Ivana Sychrová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Chomutově?

Podobné nemovitosti