Prodej pozemku, Kokašice, 8074 m2

Kokašice

355 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 692 Kč /za měsíc

(Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.)

Exkluzivní partneři v Kokašicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

V Plzeňské obci Kokašice nabízíme k prodeji pozemek o výměře 8 074 m2. Pozemek leží východně od obce, vedle naučné stezky Ke Studánce lásky, která je dlouhá přibližně 7,5 km a nabízí na své trase i minerální pramen. Dle katastru nemovitostí je pozemek evidován jako trvalý travní porost a je přístupný z místní komunikace. Pozemek je nyní částečné obhospodařován a zapsán v LPIS - možnost dotace. Část obce je malebně uloženo v Plzeňské pahorkatině a nachází se zde například přírodní park Hadovka nebo také přírodní památka Krasíkov se zříceninou hradu Švamberk. Krásná okolní příroda nabízí také spoustu sportovního vyžití, nachází se zde turistické trasy a cyklotrasy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
355 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Aktualizováno
11. 8. 2022
Adresa
Kokašice
ID
4089
Plocha nemovitosti
8074 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Anette Stoszková

Anette Stoszková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků v Kokašicích?

Podobné nemovitosti