Pronájem chaty, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, 500 m2

Rýnovice

8 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ el. a voda na vlastní smlouvu)

Exkluzivní partneři v Jablonci nad Nisou

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Informace k domu

Nabízíme k pronájmu výjiměčný oplocený pozemek ( cca 500 m2 ) s rybníkem a zcela novou zateplenou dřevěnou chatkou v Jablonci n.N. - Rýnovice. Jedná se o klidné slunné místo vhodné pro rekreaci a odpočinek.
Inženýrské sítě na pozemku: elektřina, obecní voda. Každoročně v období od 1.12. do 28.2. se musí odpojit přívod vody z důvodu zamrznutí, není proto vhodný pro trvalé bydlení. Z tohoto důvodu se v tomto období platí nižší nájemné.
Pozemek je přístupný po zpevněné cestě opatřené věcným břemenem - právo chůze a jízdy, na pozemku je dostatečný prostor pro parkování auta. V chatce je kuchyňská linka s přívodem studené i teplé vody, krbová kamna, plovoucí podlaha, příprava pro sprchový kout - po domluvě s majitelem je možno nainstalovat. Suché (chemické) WC součástí.
Nájemce může využívat pozemek i rybník k rekreaci, rybaření, zahradničení ( záhony, skleník ). Rybník má přítok i odtok vody po celý rok. Voda z rybníku se může využít na zalévání zahrady.
Město Jablonec nad Nisou je vhodným výchozím místem pro turistiku, cykloturistiku v Jizerských horách či Českém ráji - nedaleko sportovní areál Bedřichov - Jizerská magistrála, cyklostezky, bobová dráha atd.
Pro více informací volejte přímo makléři.

Parametry domu

Cena
8 500 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ el. a voda na vlastní smlouvu
Aktualizováno
13. 8. 2022
Adresa
Rýnovice
ID
206/2980
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
30 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
30 m2
Podlahová plocha
500 m2
Plocha nemovitosti
500 m2
Plocha zahrady
500 m2
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Jana Rezlerová

Jana Rezlerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu chat v Jablonci nad Nisou?