Prodej garáže, Trnava, 15 m2

Trnava

250 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 191 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Trnavě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michaela Marková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k nemovitosti

Nabízíme na prodej řadovou garáž o velikosti 15 m2 v obci Trnava. Garáž je dostupná z centra města Zlína cca do 20 minut jízdy autem, ze Slušovic pak pouhých 7 minut jízdy. Garáž je ve velmi dobrém technickém stavu. Do garáže není zavedena elektřina. Pokud hledáte garáž za rozumnou cenu v blízkosti Zlína či Slušovic, doporučuji osobní prohlídku. Realitní makléřka Eliška Zvonková se těší na osobní setkání při prohlídce garáže.

Parametry nemovitosti

Cena
250 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 7. 2022
Adresa
Trnava
ID
ZL02933
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
15 m2
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
15 m2
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Mgr. Eliška Zvonková

Mgr. Eliška Zvonková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Trnavě?

Podobné nemovitosti