Prodej - jiné, Šumperk, Slovanská, 59 m2

Slovanská, Šumperk

2 870 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 678 Kč /za měsíc

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Exkluzivní partneři v Šumperku

Zednické práce

Informace k nemovitosti

Lokalita je pouze orientační, nemovitost je možné postavit kdekoliv po České republice.

Jednopodlažní mobilní dům s plochou nebo sedlovou střechou je celoročně obyvatelný. Dispozice 2+kk/ 3+kk (dle výběru půdorysu) nabízí užitnou plochu až 59 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem a 1-2 pokoji. Součástí rodinného domu je samostatné WC a samostatná koupelna. Vnitřní dispozice i vnější podobu si můžete vybrat z několika variant uspořádání a designu.

Dům je za uvedenou cenu kompletně dokončen a vybaven (včetně střešní přípravy na fotovoltaiku) a připraven k okamžitému nastěhování. Vnější i vnitřní provedení domu provedeme dle Vašeho individuálního výběru. Dům možno doplnit garážovým stáním nebo garáží. V ceně domu není zahrnuta parcela.

Základem domu KLASIK+ je ocelová konstrukce. Vnější stěny jsou z dřevěného roštu o tloušťce 80 mm, parotěsné fólie, vysoce kvalitního zateplení (skelná vata 50 mm, polystyren 100 mm), voděodolné a větruodolné membrány, větrací lišty a dřevěného obkladu ošetřeného lazurou.

Vnitřní stěny domu se skládají z pozink roštu o tloušťce 60-100 mm, kvalitního zateplení (skelná vata 60 mm), parotěsné fólie a zvoleného obkladu.

Střecha je tvořena dřevěným roštem o tloušťce 100 mm, parozábranou, zateplovacím panelem (polystyren 100 mm), voděodolnou membránou, asfaltovými pásy u systému ploché střechy / plechovou krytinou u sedlové střechy.

Podlahy mobilního domu jsou řešeny v koupelně dlažbou a v obytné části laminátem nebo vinylem na vyžádání. Dále vysoce kvalitními zateplovacími panely z polystyrenu, izolační membránou, voděodolnou OSB deskou a ochranným nátěrem.

Mobilní dům má venkovní dveře a okna z plastových rámů s izolačním trojsklem a vnitřní dveře jsou obložkové s dýhou. Součástí vybavení interiéru je sprchový kout, umyvadlo, WC, kuchyňská linka včetně základních spotřebičů, vestavěná skříň, pohovka s konferenčním stolem, televizor, pračka a postel.

Mobilní dům lze uložit na zhutněný podklad / na základové pásy nebo patky / na piloty s libovolnou výškou / nebo na základovou desku. Vytápění elektrické - topný žebřík/ infrapanel s možností zapojení do elektrické sítě/ podlahové vytápění na vyžádání, nebo větrací jednotka pro teplovzdušné vytápění, chlazení a větrání.

Veškeré přípojky jsou připraveny na principu "PLUG AND PAY" - stačí pouze zapojit do sítě. Doba výstavby je 2-4 měsíce (v závislosti na dostupnosti materiálu). U této stavby ve většině případů stačí pouze ohlášení stavby na stavebním úřadu.

Parametry nemovitosti

Cena
2 870 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
7. 6. 2022
Adresa
Slovanská, Šumperk
ID
00424
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
59 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
1 m2
Garáž
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Michaela Andrle

Michaela Andrle

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Šumperku?