Pronájem garáže, Klecany, 19 m2

Klecany

Rezervováno
1 990 Kč Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Klecanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jakub Pecha, Daniel Hloušek s.r.o

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Pronájem samostatné garáže v přízemí činžovního domu o velikosti 19 m2, ulice Československé armády

BOHUŽEL GARÁŽ JE V MOMENTÁLNĚ REZERVOVANÁ, PO DOBU REZERVACE NENÍ MOŽNÉ JEDNAT S DALŠÍMI ZÁJEMCI. Pronájem samostatné garáže v přízemí činžovního domu o velikosti 19 m2, ulice Československé armády 431, Klecany, okres Praha východ.
Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou možnost dlouhodobého pronájmu samostatné garáže v přízemí cihlového činžovního domu. Garáž je pod uzamčením o užitné ploše 19 m2, je zděná, podlaha betonová, v garáži je osvětlení a zásuvky na 220 V.. Garážové vrata manuálně výsuvná pod strop. Vhodné i pro velký automobil typu SUV. Hloubka garáže 5,5 m, šíře garáže 3,4 m, výška stropu 2,5 m. Rozměry vjezdových vrat: šíře 2,3 m a výška 1,9 m. Garáž se nachází v centru obce Klecany, okres Praha východ v ulici Československé Armády 431 nedaleko Klecanského zámku. Možnost umístění nabíjecí stanice pro elektromobily. Vhodné využití i jako sklad. Volné ihned. Nájemné 1.990,-Kč/měsíc. Doporučuji prohlídku.
Pronájem garáže Klecany, stav je uveden jako dobrý, umístěný v lokalitě, kde je centrum obce, o ploše 19 m2, pozemek o velikosti 19 m2, se zastavěnou plochou 19 m2, více toho najdete určitě zde, Garáže Praha východ, kde v okolí se náchází kompletní síť obchodů a služeb, pošta, supermarket, Škola, Školka, Úřady, zdravotnická zařízení, blízké okolí lze popsat jako oblast obchodní a obytná, mezi IS se můžete těšit na 220V, elektro je zavedeno, a to 230V.

Parametry nemovitosti

Stav
Rezervováno
Cena
Aktualizováno
16. 8. 2022
Adresa
Klecany
ID
240314
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
19 m2
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
19 m2
Plocha nemovitosti
19 m2
Třída energetické náročnosti
E - Nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Martin Slavíček

Martin Slavíček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Klecanech?