Prodej - jiné, Praha - Kyje, Lednická, 8454 m2

Lednická, Praha 14, Kyje

95 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 452 742 Kč /za měsíc

(Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK)

Exkluzivní partneři v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Erwin Štampach

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout investiční příležitost hned s několika variantami využití a s možností velmi zajímavého zhodnocení. Na nemovitosti je primárně zajímavá její poloha a to v zelené oáze přímo u Kyjského rybníka a s přímým spojem do centra Prahy vlakem na Praha 1 - Masarykovo nádraží za pouhých 11 minut. Celý objekt je bývalým areálem autodopravy s byty, kancelářemi, rodinným domem, skladovými prostory, dílnami, stavebními pozemky, zpevněnými plochami třeba i pro parkování těžké techniky a zelení. Možností, jak areál efektivně využít je hned několik:

- Rozdělení budov na jednotky, oddělení pozemků za účelem další výstavby, oddělení rodinného domu a následný rozprodej se ziskem.

- Vybudování velkého developerského projektu - bytové domy, nebo rodinné domy, nebo kombinace BD a RD, popř. rekreační objekty

- příjem z pronájmů (při aktuálních velmi nízkých cenách nájmů je příjem přes 250 tis. měsíčně)

Součástí areálu je hlavní budova se čtyřmi velkými byty (aktuálně využíváno jako kanceláře a pronajato na dobu určitou) a třemi podlažími skladů, kde lze část rovněž předělat na další bytové jednotky. S hlavní budovou je spojena další stavba velkého rodinného domu, která obsahuje další 3 pěkné bytové jednotky s balkóny, terasami a přímým vstupem na zahradu. Vedle hlavní budovy je nádvoří a k němu přilehlé další stavby se třemi menšími byty, skladovými prostory a dílnou. Tyto stavby je ideální odstranit a nahradit novostavbou s byty s výhledem do zeleně a přilehlou říčku Rokytku. Pod zmíněnými stavbami se nachází samostatný rodinný dům s dispozicí 5+1 a velkou terasou, která je přímo nad říčkou Rokytkou, což z domu dělá naprostý unikát. Součástí prodeje je i dle ÚP plně stavební pozemek o výměře 2703 m2 a další pozemek o výměře 4138 m2, který je stavební cca z 1/3. Tento je třeba ze strany prodávajích dokoupit, ale již je v uvedené ceně zahrnut a počítáme s jeho prodejem jako celku. V areálu na zmíněných pozemcích najdeme i dosti zpevněných ploch na parkování, které jsou aktuálně pronajaty autodopravcům. Celá nemovitost je kompletně napojena na inženýrské sítě (elektrika, voda, kanalizace). Cca 150 m od objektu je vlakové nádraží Kyje, kde každých 20 min. jezdí vlak do centra Prahy - Masarykovo nádraží Praha 1 a dále i zastávka autobusu se spojem na metro i do obchodního centra Černý most. V okolí je krom rybníka spousta zeleně, přímo kolem objektu vede i cyklozteska a kolem rybníka je i několik restaurací s příjemným posezením. Veškerá občanská vybavenost a kompletní síť obchodů a služeb se nachází v nedalekém Hloubětíně a na Černém mostě. Nemovitost je v osobním vlastnictví bez právních vad a omezení a je možné jej financovat hypotékou se kterou vám zdarma a kvalitně pomůžeme. Energetickou třídu G uvádíme z důvodu absence energetického štítku. Pro více informací, či domluvení prohlídek mne neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
95 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Aktualizováno
27. 5. 2022
Adresa
Lednická, Praha 14, Kyje
ID
6928
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
8454 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
1514 m2
Plocha nemovitosti
8454 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Garáž
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Petr Fišera, DiS.

Petr Fišera, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Praze 9?

Podobné nemovitosti