Pronájem kanceláře, Praha - Karlín, Sokolovská, 432 m2

Sokolovská, Praha 8, Karlín

14 € /za metr čtvereční / měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 100 Kč/m2/měsíc + kauce)

Exkluzivní partneři v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 432,15 m2, v 1.NP administrativní budovy Meteor Centre Office Park. K dispozici IHNED.

Flexibilní členění prostoru. Centrální vzduchotechnika (čtyřtrubkové fancoilové jednotky) s možností individuální regulace. Snížený podhled s integrovanými svítidly. Světlá výška kancelářských prostor 2,9 m. Reprezentativní centrální recepce 24/7 s přístupem pomocí magnetických karet. Elektronická požární signalizace a bezbariérový přístup v celé budově. Nepřetržitá ostraha objektu správce v budově a podzemní parkování. Okna jsou otevíratená, v budově jsou dva výtahy. Zdvojené podlahy pro strukturovanou kabeláž a připojení na optický kabel. Sdílené zasedací místnosti k pronájmu. Obchody a služby v areálu.

Budova s přibližnou velikostí 5 000 m2 nabízí kromě kanceláří také obchody a služby v přízemí a parkovací místa ve dvou podzemních podlažích. K vašemu pohodlí přispěje nejen strategické místo přímo u stanice metra, ale také důmyslný moderní design nebo příjemné terasy k oddychu během náročného pracovního dne.

Parametry nemovitosti

Cena
14 € /za metr čtvereční / měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 100 Kč/m2/měsíc + kauce
Aktualizováno
24. 2. 2023
Adresa
Sokolovská, Praha 8, Karlín
ID
5818
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
432 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Rušná část obce
Plocha budovy
432 m2
Plocha nemovitosti
432 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 21 lidí

Prodejce

Eva Musilová

Eva Musilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 8?

Podobné nemovitosti