Pronájem obchodního prostoru, Karlovy Vary, Závodu míru, 75 m2

Závodu míru, Karlovy Vary

13 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Pronájem obchod a služby, 75 m², Karlovy Vary, Stará Role

Pronájem velkého prostoru na výhodném místě ve Staré Roli. Na největší prostor navazují další dvě místnosti (možno jako sklad) + toalety. Majitel si nepřeje provozovat jako restaurační zařízení. Poplatky jsou nájem + elektřina + voda. Při podpisu smlouvy se skládá nájem na 3 měsíce, provize RK se hradí při podpisu rezervační smlouvy. Pokud Vás tento prostor oslovil a chcete ho vidět, neváhejte si domluvit prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
13 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 5. 2022
Adresa
Závodu míru, Karlovy Vary
ID
800343
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
75 m2
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
100 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Lukáš Kraft

Lukáš Kraft

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti