Prodej pozemku pro bydlení, Dřísy, 866 m2

Dřísy

3 746 100 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 853 Kč /za měsíc

(info v RK)

Exkluzivní partneři v Dřísech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jakub Pecha, Daniel Hloušek s.r.o

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 866m2. V ulici Na Výsluní v obci Dřísy, okr. Praha - východ. Pozemek je veden v územním plánu jako plocha smíšeně obytné zástavby s drobnou výrobou a na hranici sousedí s lokalitou 2Z1. Přípojky elektro již hotové, voda + kanalizace dostupná. K pozemku je v ceně také podíl na cestě parc. č. 549/100. Pro výstavbu na pozemcích nutno vyřešit přístupovou komunikaci (nyní v jednání). Jedná se odkup pozemku nebo zřízení věcného břemena. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, obecní úřad, vlaková a autobusová zastávka, obchod nebo restaurace. Dřísy jsou vzdáleny cca 9km od Brandýsa nad Labem. Jedná se o zajímavé místo s dobrou dostupností do Brandýsa nad Labem nebo do Mělníka. Vhodné jako investice.

Parametry pozemku

Cena
3 746 100 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
29. 6. 2022
Adresa
Dřísy
ID
202220
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
866 m2
Plocha nemovitosti
866 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Martin Strašík

Martin Strašík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dřísech?

Podobné nemovitosti