Prodej obchodního prostoru, Hořesedly, 300 m2

Hořesedly

2 999 000 Kč HYPOTÉKA od 14 292 Kč /za měsíc

(Cena k jednání.)

Exkluzivní partneři v Hořesedlech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k nemovitosti

Prodej komerčního objektu Hořesedly okr. Rakovník

Nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Hořesedly (okres Rakovník), na trase Praha - K. Vary. Momentálně probíhá dostavba dálnice D6, současný nájezd je vzdálen 12km v obci Krušovice, během cca 2-3 let bude dálnice prodloužena až k obci Hořesedly. Objekt dříve sloužil jako prodejna smíšeného zboží (v KN je veden jako objekt občanské vybavenosti), ale jsou zde i další možnosti využití. Pozemek je veden v územním plánu obce jako "Plochy občanského vybavení - komerční zařízení malá a střední" s možným využitím pro ubytování, maloobchod a stravování, sportovní plochy a další (výška objektu max 2NP a podkroví). Stavba je napojena na el. 220/380V, obecní vodovod, a vlastní jímku, před objektem je přípojka obecní kanalizace, vedení plynu je na druhé straně komunikace. Proběhla zde renovace ústředního topení (radiátory, rozvody, kotel), v současné době je zde automatický kotel na uhlí se zásobníkem. Objekt je rozdělen na hlavní prodejní prostory, dále sklady, chladící místnosti, sociální zázemí (WC, kuchyňka, sprcha), dále je zde rampa, kotelna a uhelna. Celkový vlastní pozemek je 403m². Rakovník je vzdálený cca 13km, Podbořany 18km, Praha 55km.

Parametry nemovitosti

Cena
2 999 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena k jednání.
Aktualizováno
15. 11. 2022
Adresa
Hořesedly
ID
0867
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
300 m2
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
335 m2
Plocha nemovitosti
403 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Vít Malý

Vít Malý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Hořesedlech?

Podobné nemovitosti