Prodej obchodního prostoru, Český Krumlov, Domoradická, 290 m2

Domoradická, Domoradice

12 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 59 571 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Českém Krumlově

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme prodej dvou budov k podnikání, nebo jako investici. Jedná se o fungující autoservis s pozemkem o velikosti 866 m2. Velmi atraktivní místo, s dobrým příjezdem. V Českém Krumlově - Domoradicích, v obchodní zóně naproti Tesco, Penny a čerpací stanici OMV. Budovy jsou ve vynikajícím technickém stavu a mohou sloužit i k jiným účelům, např drobná výroba, skladování, obchodní jednotka apod.

Budova dílny má dvě samostatné části, halu s velkými dvojitými automatickými vraty umožňujícími vjezd osobních i nákladních automobilů a halu pneuservisu. Prostor je vybaven zvedáky a dalším vybavením. Vytápění je řešeno plynovými stropními hořáky.

+ V případě zájmu, je možnost jednání o koupi celého areálu, včetně sousedního bytového domu, se třemi velkými bytovými jednotkami.
+ K prodeji je také pozemek 366 m2 s možnosti výstavby parkování, fast food bistra, apod.

Nabídněte cenu - prodávající si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce, cena je k jednání. Pro další informace a prohlídku kontaktujte makléře. Rád se Vám budu osobně věnovat na prohlídce, v případě potřeby zajistíme pro Vás také financování a bezpečný nákup nemovitosti podle Vašich představ.

Parametry nemovitosti

Cena
12 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 9. 2022
Adresa
Domoradická, Domoradice
ID
10265
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
290 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové, Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Lukáš Beťák

Lukáš Beťák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Českém Krumlově?

Podobné nemovitosti