Prodej chaty, Zvole, Dlouhá, 30 m2

Dlouhá, Zvole

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Zvoli

Nábytek

Dětské zahradní domky

Informace k domu

Jedná se o prodej ideálního podílu ve výši 1/4 na rekreačním objektu, který je postaven v rekreační lokalitě Černíky asi 1,5 km jižně od centra obce. V místě možnost napojení pouze na rozvody silnoproudu. Rekreační objekt je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v okolí je zeleň v bezprostřední blízkosti v podobě luk a lesů.
Dražený rekreační objekt je vystavěn jako samostatná přízemní stavba a má jedno nadzemní podlaží a podkroví pod sedlovou střechou. Stavba není podsklepená a pochází ze 70. let minulého století.
Základy jsou kamenné, konstrukce objektu je dřevěná trámová s oboustranným obitím, stěny mají tloušťku do 20 cm a stropy jsou z dřevěných trámů. Rekreační objekt má sedlovou střechu, střešní krytinu tvoří eternitové šablony a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je rekreační objekt řešen následovně – vstup přes přistavené zádveří do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, v přízemí kuchyňka a schodiště do podkroví, kde se nachází dvě místnosti.
Vnitřní povrchy stěn jsou tvořeny dřevěným obitím s nátěrem. Jsou zde instalována dřevěná kastlová, vnitřní dveře jsou dřevěné stejně jako schodiště do podkroví. Podlahy kryté PVC a koberci v podkroví. V objektu rozvod silnoproudu. Vodovod není zaveden, tzn. v objektu nejsou řešeny odpady a zemní plyn není zaveden. V objektu je topení řešeno lokálně kamny na TP. Rekreační objekt nedisponuje zdrojem teplé vody. Stěny jsou bez vad, střecha je provedena podstandardně, okna rekreačního objektu jsou zastaralá, podlahy jsou bez vad, objekt je bez vybavení a objekt je bez rozvodů. Objekt je vhodný k rekonstrukci.
Na pozemku u objektu se nachází dřevěný skladový objekt k asanaci.
Samotný pozemek je mírně svažitý. Přístup k objektu je bezproblémový po nezpevněné komunikaci, která je v cizím vlastnictví.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 1. 2022
Adresa
Dlouhá, Zvole
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
30 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
327 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petra Menšíková

Petra Menšíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Zvoli?