Pronájem garáže, Prostějov, Žeranovská, 15 m2

Žeranovská, Prostějov

1 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Prostějově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bohdana Bartošová

Sjednání hypotéčního úvěru, pojištění nemovitosti, pojištění úvěru, které zpravidla s hypotékou souvisí.
Realitní činnost: zajištění přípravy kupních smluv + smluv o advokátní úschově, vklad kupních smluv do katastru nemovitostí, předání nemovitosti včetně převedení energií.
Investování do realitních fondů.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zděnou řadovou garáž o vel. 2,45 x 5,2 m nacházející se v centru Prostějova na Žeranovské ul. Garáž nemá elektřinu, garážová vrata o rozměrech 2,15 x 2,04 m, betonová podlaha. K zahájení pronájmu bude garáž vymalovaná, opraven strop garáže a nově natřená plechová vrata. Garáž je k dispozici po dohodě. Zastavěná plocha 15 m2.

Parametry nemovitosti

Cena
1 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 1. 2022
Adresa
Žeranovská, Prostějov
ID
1194
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
15 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

JH REALITY

Vodní 4691/23, Prostějov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Aleš Hájek

Aleš Hájek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Prostějově?

Podobné nemovitosti