Prodej kanceláře, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, Masarykova, 10600 m2

Masarykova, Ústí nad Labem-centrum

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(informace o ceně na dotaz)

Exkluzivní partneři v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej nové obchodně administrativní budovy o 6-ti nadzemních a jednom podzemním podlaží v centru Ústí nad Labem ul. Masarykova. Budova o zastavěné ploše 1800m² byla zkolaudovaná r. 2010, celková podlahová plocha je 10 600m² a užitná plocha 7 600m². V podzemí se nachází parkování pro 23 vozidel, v přízemí je umístěná restaurace s kavárnou, obchodní prostory a nebytové prostory. V dalších podlažích se nacházejí kanceláře, jednací místnosti, open space prostory, různě členěné nebytové prostory, sociální vybavení, kuchyňky, terasy... V současné době v domě sídlí několik firem.

Budova byla postavená ve vysokém standardu, je celkově ve výborném technickém stavu včetně vnitřního vybavení a zařízení, má vlastní el. rozvodnu, internet optický, požární zabezpečení na každém patře s napojením na centrální požární pult, patra jsou zabezpečena kódovým systémem, v budově 2 výtahy, nová vzduchotechnika, přičemž ve vybraných prostorách je zkombinovaná s klimatizací.

Dle Průkazu energetické náročnosti budovy spadá Budova do třídy energetické náročnosti B - velmi úsporná. Celková dodaná energie činí 153,4 kWh/m² za rok.

Velkou výhodou je poloha v centru, veškerá občanská vybavenost v místě, hned vedle autobusového a vlakového nádraží s výborným napojením na dálnici. Další informace Vám ochotně poskytneme na vyžádání. Ev. číslo: 23611.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
informace o ceně na dotaz
Aktualizováno
24. 1. 2022
Adresa
Masarykova, Ústí nad Labem-centrum
ID
23611
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
10600 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
1800 m2
Plocha nemovitosti
1413 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
153 kWh/m2 za rok
Topení
Ústřední dálkové
Garáž
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 24 lidí

Prodejce

Ing. Róbert Záboj

Ing. Róbert Záboj

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje kanceláří v Ústí nad Labem?

Podobné nemovitosti