Pronájem garáže, Praha - Žižkov, Olgy Havlové, 12 m2

Olgy Havlové, Praha 3

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena včetně poplatků za služby)

Exkluzivní partneři v Praze 3

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem parkovacího stání v podzemní garáži projektu Byty Na Vackově, uprostřed Žižkova. Parkovací stání je umístěno v -1. podlaží nového bytového domu a má velikost 12 m². Vrata na čipovou kartu, lze zamezit neoprávněnému užívání také díky vlastní závoře. Cena včetně všech poplatků činí 2.000,-Kč/měsíc. Volné k předání ihned. Ev. číslo: 17280.

Parametry nemovitosti

Cena
2 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
cena včetně poplatků za služby
Aktualizováno
6. 1. 2022
Adresa
Olgy Havlové, Praha 3
ID
17280
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
12 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
98 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality 11

Svornosti 985/8, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Veronika Nüsserová

Mgr. Veronika Nüsserová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Praze 3?

Podobné nemovitosti