Prodej garáže, Duchcov, Osecká, 20 m2

Osecká, Duchcov

330 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 363 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Duchcově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lukáš Vystavěl - 4fin

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej garáže v osobním vlastnictví o velikosti 20m2. Garáž se nachází v garážovém komplexu, který navazuje na ulici Osecká, za teplárnou. Garáž je zděná, s dřevěnými vraty a je v dobrém, udržovaném stavu.

Parametry nemovitosti

Cena
330 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 11. 2021
Adresa
Osecká, Duchcov
ID
201775
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
20 m2
Typ objektu
Přízemní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Milan Hnilica

Milan Hnilica

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Duchcově?

Podobné nemovitosti