Pronájem zahrady, Opava, Palhanecká, 270 m2

Palhanecká, Opava, Jaktař

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Opavě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme pronájem rekreační zahrádky o výměře 270m2, v zahrádkářské kolonii Opava Jaktař. Na pozemku se nachází dřevěná chatka 4x4m, trampolína a bazén. Součástí chatky je kuchyňská linka s lednicí, mikrovlnou troubou a rozkládací gauč. S chatkou sousedí kůlna na nářadí. Zahrada má zavedenou elektřinu a studnu s užitkovou vodou. WC se nachází v rohu zahrady, dále barel na dešťovou vodu a kompostér. Nájem je stanoven na 2000,-Kč měsíčně, platba na rok dopředu. Provize RK 2000,-Kč. Zájemci o prohlídku dle domluvy s paní Schröterovou.

Parametry pozemku

Cena
2 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 11. 2021
Adresa
Palhanecká, Opava, Jaktař
ID
21394
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
270 m2
Plocha zahrady
270 m2
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj
Bezbarierový přístup
Bazén

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

1. opavská realitka s.r.o.

Masarykova třída 353/25, Opava

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Eva Schröterová

Eva Schröterová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Opavě?

Podobné nemovitosti