Pronájem garáže, Plzeň, 15 m2

Plzeň

2 400 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Karel Synek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Malíři

Střechy

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu halovou garáž 15m2 v ulici Karla Vokáče v Plzni na Borech. Garáž se nachází v zabezpečeném objektu a disponuje elektřinou. Je čistá, suchá, v dobrém stavu. Určená k parkování jednoho automobilu. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně zastávek MHD.

Parametry nemovitosti

Cena
2 400 Kč /za měsíc
Aktualizováno
24. 11. 2021
Adresa
Plzeň
ID
075043
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
15 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jiří Kvíčala

Jiří Kvíčala

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Plzni?

Podobné nemovitosti