Pronájem garáže, Plzeň, Kralovická, 17 m2

Kralovická, Plzeň

2 800 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně poplatků)

Exkluzivní partneři v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Karel Synek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Malíři

Střechy

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu zděnou garáž v objektu garážového domu na rozhraní ulic Rabštejnské a Kralovické v Plzni na Košutce. Objekt je lokalizován do centra obytné zástavby, čímž se Vám nabízí jedinečná možnost, jak si zajistit parkování Vašeho vozu v optimální docházkové vzdálenosti od místa bydliště. Garáž se nalézá v 1. nadzemním podlaží, je opatřena kovovými vraty na dálkové ovládání a vybavena hasicím přístrojem, osvětlovacím tělesem a třemi zásuvkami na 220V. Hlavní vjezdová vrata jsou otevírána rovněž na dálkové ovládání. Cena 2800 Kč/měsíc je konečná cena, včetně všech záloh.

Parametry nemovitosti

Cena
2 800 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
včetně poplatků
Aktualizováno
9. 11. 2021
Adresa
Kralovická, Plzeň
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
17 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jakub Nečas

Jakub Nečas

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Plzni?

Podobné nemovitosti