Pronájem vily, Praha - Dejvice, V Šáreckém údolí, 203 m2

V Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice

85 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(7000 CZK)

Exkluzivní partneři v Praze 6

Informace k domu

Nabízíme stylový nezařízený rodinný dům 5+1 k pronájmu nacházející se v poklidné lokalitě pražských Dejvic - V Šáreckém údolí. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a především rodiny s dětmi ocení nedaleké mateřské školky a základní školy, dětská hřiště aj. Na atraktivitě lokalita získává rovněž díky blízkosti přírodních krás Horní a Dolní Šárky.
Moderní interiér tohoto nezařízeného rodinného domu 5+1 k pronájmu nabízí prostornou vstupní chodbu, vzdušný obývací pokoj s krbem, plně vybavený moderní kuchyňský kout, prosklenou jídelnu, 4 ložnice, 3 koupelny, extra toaletu, 2 šatny, prádelnu, kotelnu a 2 komory. K domu náleží balkon, terasa, zahrada a 3 parkovací stání na pozemku.
Vyhledávaná a atraktivní lokalita pražských Dejvic, s nedalekou velkorysou zelení v podobě prostranství např. Horní a Dolní Šárky, disponuje kompletní občanskou vybaveností - kavárny, lékárna, knihovna, obchody, restaurace aj. V blízkosti lze rovněž naleznout mateřské a základní školy či dětská hřiště. Skvělá dostupnost do centra i do mezinárodních škol.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Parametry domu

Cena
85 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
7000 CZK
Aktualizováno
4. 11. 2021
Adresa
V Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice
ID
003355
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
203 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
421 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Lexxus Norton

Na Poříčí 2090/2, Praha 1

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tým LEXXUS  NORTON - Adéla Bukovská

Tým LEXXUS NORTON - Adéla Bukovská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu vil v Praze 6?

Podobné nemovitosti