Pronájem garáže, Ostrava, Čelakovského, 20 m2

Čelakovského, Ostrava

2 499 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Uvedená cena je konečná.)

Exkluzivní partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Klein - SMS finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Klimatizace

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu garáž o velikosti 20 m2 ve velice lukrativní části Ostravy na ul. Čelakovského v těsné blízkosti Mariánského náměstí s dostupností tramvajového a autobusového spojení. Garáž se nachází v garážovém komplexu s dostupností asfaltové silnice. Garáž má nové zastřešení a novu podlahu. Komplex je zcela oplocen a přístup je zajištěn vraty na dálkové ovládání. Bližší informace u makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
2 499 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Uvedená cena je konečná.
Aktualizováno
4. 11. 2021
Adresa
Čelakovského, Ostrava
ID
100/3433
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
20 m2
Typ objektu
Přízemní
Doprava
Silnice, MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Mgr. Ondřej Bárta

Vítkovická 3056/2, Ostrava

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Ondřej Bárta

Mgr. Ondřej Bárta

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Ostravě?

Podobné nemovitosti