Prodej chaty, Nový Vestec, K Bažantnici, 40 m2

K Bažantnici, Nový Vestec

4 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 951 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Novém Vestci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jiří Staněk

Většina mých klientů je překvapena, že vyřízení hypotéky bylo tak jednoduché, když od známých slyšeli opak. Rád řeším netypické případy financování.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Dětské zahradní domky

Informace k domu

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi rovinatý pozemek o velikosti 425 m2 nacházející se v okrajové části obce Nový Vestec v okrese Praha - východ.
Pozemek, jehož součástí je zároveň montovaná chata s číslem evidenčním 78 o velikosti 5 x 7,5 m s přistavěnou verandou a garáží, se nachází na konci slepé ulice K Bažantnici v původní zahrádkářské kolonii, kde postupně vzniká nová obytná zóna a staví se nové domy určené k bydlení. Pod chatou je také sklep o velikosti 2,5 x 2,5 m.

Celý pozemek je oplocen. Na pozemku je vybudována vlastní studna. Je zde zároveň zaveden veřejný vodovod, elektřina a kanalizace. Plyn je veden v ulici, je tak možné se na něj připojit.

Na pozemku je možné vybudovat dům určen k bydlení o maximálně dvou nadzemních podlaží a jedno podzemní podlaží. Typ střech není stanoven, ale doporučuje se zde umisťovat klasické patrové podkrovní domy nebo domy typu bungalow. Zastavěnost pozemku je max. 40%. Celková zástavba a výšková hladina by měla být přizpůsobena okolní zástavbě.

Nový Vestec se nachází v okrese Praha - východ, Středočeský kraj, asi 3,5 km od Staré Boleslavi a v těsné blízkosti pozemku se nachází řeka Jizera. Hned za pozemkem začíná hustý staroboleslavský les, kterým se dostanete až do Káraného.
V dochozí vzdálenosti od pozemku se nachází zastávka městského autobusu, odkud je pak dobré spojení do Prahy. Veškerá občanská vybavenost je v sousední Staré Boleslavi.

Jedná o vyjímečnou příležitost, jak vybudovat bydlení sice na malém, ale za to velmi malebném a klidném místě!
Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry domu

Cena
4 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 10. 2021
Adresa
K Bažantnici, Nový Vestec
ID
0421
Stavba
Montovaná
Stav objektu
K demolici
Plocha užitná
40 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
50 m2
Plocha nemovitosti
452 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Studna
Garáž
Sklep
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Výjimeční Makléři

Národní 39, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr. Veronika Vágner

Mgr. Veronika Vágner

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Novém Vestci?