Pronájem garáže, Kaplice, Na Vyhlídce, 21 m2

Na Vyhlídce, Kaplice

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Kaplici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

TOMŠOVSKÝ finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme pronájem zděné garáže v Kaplici, v ulici Na Vyhlídce. Jedná se o krajní řadovou garáž o zastavěné ploše 21 m2. V garáži není zavedená elektřina. Garáž je suchá, čistá a vymalovaná. Má rekonstruovanou střechu. Okamžitě volná.

Parametry nemovitosti

Cena
2 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
10. 11. 2021
Adresa
Na Vyhlídce, Kaplice
ID
1109
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
21 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Sídliště

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

ALDO REALITY, s.r.o.

Rudolfovská tř. 1986/21, České Budějovice

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Kaplici?