Pronájem rodinného domu, Praha - Dejvice, Sušická, 631 m2

Sušická, Praha 6 - Dejvice

92 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(informace o ceně u RK, přepsané na nájemce)

Exkluzivní partneři v Praze 6

Informace k domu

Nabízíme k pronájmu rodinný dům v krásné lokalitě pražské Hanspaulky. Dům má svou zahradu a je rozdělen do několika jednotek, které jsou v tuto chvíli využívány jako sídlo firmy. Z balkónů ve 2. a 3. patře je nádherný výhled na Prahu. Dům se nachází v klidné rezidenční části Prahy 6 s dobrým spojením do centra i na letiště.
V suterénu se nachází velká kuchyň s velkou spíží, dvě velké prosvětlené jednací místnosti se vstupem na zahradu, sauna, koupelna a rozlehlý sklad. V prvním a druhém patře nalezneme téměř identické, dříve bytové, jednotky. Skládají se ze čtyř prostorných místností, chodby, koupelny se sprchovým koutem a toalety. Ve třetím patře se nachází atypická jednotka s dvěma místnostmi, malou kuchyňkou, krbem a půdním prostorem se sníženým stropem. Parkovat se dá za automatickou branou na pozemku.
Nemovitost se nabízí k pronájmu jako jeden celek. Majitel je otevřen diskusi ohledně dalšího využití domu. V tuto chvíli je dům využíván především jako sídlo firmy s několika kancelářemi a jednacími místnostmi.
Poplatky nejsou zahrnuty v ceně nájmu. Energie se přepisují na nájemce. Zájemce je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu. K dispozici od ledna 2022.

Parametry domu

Cena
92 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
informace o ceně u RK, přepsané na nájemce
Aktualizováno
15. 11. 2021
Adresa
Sušická, Praha 6 - Dejvice
ID
9101148
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
631 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
631 m2
Plocha nemovitosti
901 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

ALBION REALITY, s.r.o.

Londýnská 730/59, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Kubišta Jakub

Kubišta Jakub

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Praze 6?

Podobné nemovitosti